Ballina Uncategorized

Uncategorized

IDEA ju ofron mundësinë të jeni gjithnjë fitues, si dhe të informoheni, trajnoheni në nivel profesional në fushën e sipërmarrjes, biznesit. FALEMINDERIT IDEA!🏅🎉👐🇦🇱 VIDEO E PLOTË🏅SUKSESE 🏅#ideaalbania #proseed #giz#cefeinternational #alvaalbanianvaluesvleratshqiptare #faleminderit #mirenjohje #gratitude #uneevleresojidea#uneevleresojkontributineidea
Trajneri i xhudos, Driton Kuka në një postim në rrjetin e tij social, Facebook ka bërë të ditur se xhudistja nga Kosova, Majlinda Kelmendi, ka fituar një tjetër medalje të artë në Duseldorf të Gjermanisë. Kelmendi ka mposhtur me ippon kundërshtaren...
Gjergj Kastriot Skenderbeu Poema DramatikeDownload 👐🇦🇱Mesazhet nga Kryeheroi ynë Gjergj Kastriot Skënderbe 🇦🇱👐- strategu model i themelimit të shtetit arbëror.Poema dramatike Gjergj Kastriot Skënderbeu shkruar dhe interpretuar nga artisti atdhetar 👐🇦🇱Xhevat Limani 👐🇦🇱Gjergj Kastriot Skënderbeu jeton me veprën e tij👐🇦🇱UNË E VLERËSOJ KRYEHEROIN...
                                                                             ...
Deri në vitin 1987, Shqipëria ishte i vetmi vend në Evropë dhe një prej shumë pak shteteve në botë, me të cilat Republika Federale e Gjermanisë nuk kishte marrëdhënie diplomatike. Pas vdekjes së diktatorit Enver Hoxha në prill 1985,...
"Artisti i Shquar" - aktori, regjisori, dramaturgu, shkrimtari Xhevat Limani, ka lindur më 1 janar 1953 në Fierishtë (Strugë). U diplomua në Akademinë e Arteve të Bukura në Prishtinë. Mbi tridhjetë vite punoi në teatrin shqiptar në Shkup. Ka...
"Populli çdo gjë e ka shprehë me anë të këngës, mu për këtë vlera e këngës është shumë e madhe për identitetin e një kombi." Nexhmije Pagarusha - "Bilbili i Kosovës" / "Nderi i Kombit"