Artistet e nderuara shqiptare bashkë kundra dhunës në protestë: Manjola Nallbania, Eli Fara, Aurela Gace, Eranda Libohova, Era Rusi & gazetari Eraldo Rexho. “Bashkë kundër të gjithë abuzuesve e kriminelëve që shkelin e fëlliqin me shantazhe jetën e vajzave të mitura apo femrave të pa fuqishme për të mbrojtur veten!” – shprehet në statusin e saj të rrjeteve sociale këngëtarja e mirënjohur Manjola Nallbani. Ky mesazh status i cili është mbështetur edhe nga mikeshat e saj kengetare.

🌟🇦🇱Respekte & Mirënjohje🇦🇱👑 për mbështetjen dhe praninë konkrete në protestë të artisteve të nderuara. Shpresa foli me vepra se vlerat shqiptare jetojnë mes nesh. Ne mundemi të sjellim ndryshimin duke mbështetur njëri- tjetrin. 🌼🇦🇱👑 Ky solidaritet  është dhe mbetet një shembull unik i virtyteve fisnike të grave, nënave shqiptare.🌼🇦🇱👑

Artistet e nderuara shqiptare bashkë kundra dhunës në protestë:
Manjola Nallbania, Eli Fara, Aurela Gace, Eranda Libohova, Era Rusi;
gazetari Eraldo Rexho, Manjola Perja Ceo ALVA dhe fotografia nga Gent Onuzi

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu