Mediat ndërkombëtare raportojnë se 22-vjeçarja Dua Lipa këngëtarja nga Kosova do të performojë  në Formula 1. Midis këngëtarëve që pritet të performojnë në Singapor janë Dua Lipa, ylli holandez Martin Garrix dhe Jay Chou. Koncerti i Formula 1 do të mbahet nga data 14 deri në 16 shtator.

Dua Lipa dhe Dj Martin Garrix kanë realizuar një bashkëpunim shumë të sukseshëm së bashku “One Kiss” dhe do të performojnë në Padang më 16 shtator.

Koncerti vjetor i F1, do të jetë një nga koncertet më të mëdha që do të mbahet në Singapor që do të tërheqë deri në 60.000 njerëz.

Burimi:http://oranews.tv/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu