“Flamuri i kombit është i të gjithë atyre që flasin shqip dhe kanë në dej gjak shqiptari” – Isa Boletini “Hero i Popullit”

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu