Kjo borë qe bie,
Ky diell që rrezaton,
zemrat tona  na i gëzon

Hapni dritaren shqiponja po troket

dicka magjike po ju vjen me urimin

Gëzuar  dhe mbarësi ju sjelltë ky Vit i Ri!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu