Albanian soccer fans shout slogans as they wait for the arrival of their national soccer team in Tirana, Monday, Oct. 12, 2015. Albania beat Armenia on Sunday and qualified for the European Soccer Championship in France next summer for first time. (AP Photo/Hektor Pustina)

Tifozët Kuq e Zi, gjatë ndeshjes së futbollit ndërmjet ekipeve kombëtare, Shqipëri-Armeni, 2-1, e vlefshme për eleminatoret e “Euro 2016” në Francë, e luajtur në stadiumin “Elbasan Arena”, në qytetin e Elbasanit. /r/n/r/nAlbanian fans, during the Euro 2016 qualifying round football match between Albania and Armenia, 2-1, at the Elbasan Arena Stadium.

Tifozët shqiptarë të fotografuar në tribunat përpara ndeshjes së futbollit Euro 2016 midis Francës dhe Shqipërisë në stadiumin Velodrom në Marsejë, Francë, e mërkurën, 15 qershor 2016. Albania supporters pose for a photo on the stands, before the Euro 2016 Group A soccer match between France and Albania at the Velodrome stadium in Marseille, France, Wednesday, June 15, 2016. (AP Photo/Thibault Camus)

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu